Умови розміщеня оголошень на сайті

 Оголошення мають відповідати вимогам чинного законодавства та не містити інформації про:

- операції з цінними паперами, валютою, наркотиками, культурними та історичними цінностями, неліцензованим ПЗ, людьми та їх органами, продаж і купівля документів тощо;

- пропаганду насилля, порнографію (в тому числі фото порнографічного характеру), сексуальні послуги, дискримінацію тощо;

- інформацію, що може зашкодити інтересам та репутації третіх осіб;

 - розміщувати на зображеннях та в тексті оголошення назви (url) будь-яких сайтів, електронні адреси, QR-коди.

- приєднувати до оголошення логотип фірми, зображення із водяними знаками інших інтернет-ресурсів

- інформацію з проханням про передоплату, про надсилання готівки в конверті, про поштову пересилку з післяплатою тощо;

- послуги із ворожіння та гадання.

- про продаж продуктів харчування, які потребують висновків ветеринарно-санітарної експертизи (молочні продукти, м’ясо, яйця тощо), у т.ч. консервовані овочі та фрукти або ті, що пройшли термічну обробку.

 

Оголошення про діяльність, яка вимагає певних дозволів та ліцензій, повинні містити посилання на наявність таких. В оголошеннях про працевлаштування за кордоном потрібно вказувати такі ліцензійні дані: номер, дату видачі, назву органу ліцензування, назву фірми або фізичної особи, на яку видано ліцензію та адресу, за якою, згідно ліцензії, проводиться дана діяльність.

Адміністрація сайту залишає за собою право без попередження змінювати, редагувати текст або видаляти оголошення, якщо вони порушують чинне законодавство, етичні та моральні норми, інтереси третіх осіб або вищеназвані умови публікації оголошень.

Увага! Адміністрація сайту не має можливості та повноважень перевіряти достовірність опублікованої інформації на сайті, тому всю відповідальність за інформацію в оголошеннях несуть їх подавачі.