МОЯ газета - Умови опублікування приватного оголошення

 

Основні положення

1.1 Купон "МОЄЇ газети" дає право на опублікування одного предмету купівлі-продажу, для одного виду послуг, форми обміну. При порушенні цих вимог у газеті публікується одне з оголошень на вибір редакції.

1.2 Текст оголошення повинен відповідати вимогам законодавства України та нормам, загально-прийнятим у суспільстві. Відповідальність за достовірність інформації та відповідність законодавству несе особа, що її подала.

1.3 Редакція залишає за собою право редагування тексту оголошень.

1.4 Опубліковані тексти зберігаються у редакції на купонах 2-а тижні, по закінченні цього терміну претензії щодо оголошень не приймаються.

1.5 Оголошення друкуються згідно з чергою; оголошення у наступний випуск газети реєструються у звичайному порядку до 12 год. у неділю, подані пізніше цього терміну - вважаються терміновими. Термінові оголошення приймаються до 12 год. понеділка.

1.6 Вказуйте ціну на товар, який продається, у гривнях.

1.7 Купон має термін дії, вказаний на ньому.

1.8 Оголошення не буде надруковано, якщо:

- не відповідає вимогам та правилам публікації; неоплачене (без квитанції про оплату); незаповнено частину "Інформація для редакції" та не вказана ціна на товар, що продається; нерозбірливо написане; про продаж-купівлю документів, нагород, зброї без дозволу, наркотичних препаратів;

- у рубрику №20 "ЗНАЙОМСТВА" на домашні адресу та телефон.

- про продаж продуктів харчування, які потребують висновків ветеринарно-санітарної експертизи (молочні продукти, м’ясо, яйця тощо), у т.ч. консервовані овочі та фрукти або ті, що пройшли термічну обробку.

1.9 При розміщенні оголошень про послуги чи товар, на реалізацію яких вимагається наявність ліцензій, свідоцтв, сертифікатів, необхідно надати копії таких документів.

2. ЦІНИ НА ПОСЛУГИ У ГАЗЕТІ

2.1 Приватні оголошення  друкуються за 8 грн. У рубрику №20 "ЗНАЙОМСТВА" - за 20 грн і приймаються за наявності посвідчення особи (поштою та через сайт не приймаються).

2.2 Якщо текст оголошення перевищує 15 слів, за  кожне додаткове слово (не більше 15 слів) –  доплата 2 грн, у термінові - 4 грн.

2.3 Повідомлення про загублені документи, які "вважаються недійсними", від приватних підприємців коштує 30 грн, від фізичних осіб - 20 грн і приймаються за наявності посвідчення особи.

2.4 Виділення приватного оголошення -  10 грн.

2.5 Вилучення або часткова зміна тексту оголошення клієнтом - 2 грн.

2.6 Фотооголошення  + 20 грн.

2.7 Вартість терміновості - 10 грн.

2.8 Безкоштовно розміщуються оголошення про знайдені речі (до 15 слів).

3. РЕКЛАМА У ГАЗЕТІ

Рекламою вважається інформація про особу чи товар, розповсюджена у будь-якій формі та у будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару. (Закон "Про рекламу", роз. 1, ст.1).

3.1 В оголошеннях про продаж-купівлю штучного чи вагового товару необхідно вказувати кількість. Ваговий та штучний товар у кількості, необхідній для приватного використання, вважається приватним оголошенням, більше цієї кількості та в асортименті - рекламою.

3.2 Оголошення про продаж-обмін-купівлю-здачу-найм  вантажних автомобілів, мікроавтобусів, автобусів, с/г техніки, товарів -за кордону, тощо, виробничого устаткування, житлових та нежитлових площ, товару в асортименті та оптом, надання послуг та роботи, а також закупівлю-продаж ВРХ, свиней, коней та ін. тварин оплачуються за тарифом реклами.

3.3 Оголошення "Надам роботу" приймаються за умовами "Реклама".